Іракські курди із загонів Пешмерґа вирушили на допомогу захисникам сирійського міста Кобані. Ополченці залишили Ірак вранці вівторка і дістануться Кобані найближчими днями. Частина солдатів подорожує літаком з іракського міста Ербіль до турецького аеропорту Шанлиурфа, а звідти вантажівками. Інша частина вирушила автоколоною і везе з собою кілька одиниць важкої артилерійської зброї.
Кобані, що на кордоні з Туреччиною, вже 40 діб перебуває в облозі бойовиків з угруповання “Ісламська держава”. Майже все цивільне населення втекло на турецькі території. Курдам, що захищають місто, вдалося напередодні відкинути ісламістів за межі околиць, звідки нападники постійно обстрілюють квартали.
Сили міжнародної коаліції під очільництвом США щодня завдають повітряних ударів по позиціях бойовиків. Від початку облоги Кобані загинули понад 800 людей.