Surprise Me!

Британці пом'янули загиблих в афганській військовій операції

2015-03-13 0 Dailymotion

Велика Британія відзначила закінчення військової операції в Афганістані, що почалася 13 років тому. Поминальна служба відбулася у соборі святого Павла у Лондоні.

У церемонії взяли участь британська королева Єлизавета II з чоловіком, а також принц Гаррі, офіцер британської армії, який двічі вирушав у відрядження до Афганістану.

На заходах були присутні також представники уряду, вищого військового командування, ветерани цієї кампанії і родичі британських солдатів, які загинули в Афганістані.

За 13 років операції в Афганістані загинули 453 військовослужбовці Великої Британії. Загалом у гарячій точці побували 140 тисяч британських солдатів та офіцерів.

Британський контингент остаточно залишив Афганістан у жовтні 2014 року. У країні ще залишаються близько 500 британських військових інструкторів та радників, які допомагають афганським силам безпеки.