Surprise Me!

Rubio Orbánnak: "Nemzeti érdekünk, hogy Magyarországnak jól menjen, főleg, amíg Ön a kormányfő"

2026-02-16 1,171 Dailymotion

Rubio Orbánnak: "Nemzeti érdekünk, hogy Magyarországnak jól menjen, főleg, amíg Ön a kormányfő"

Marco Rubio a nemzetközi béketeremtés lehetőségeiről és az amerikai-magyar kapcsolatokról, elsősorban az energetikai együttműködésről tárgyalt Orbán Viktorral. A nukleáris energia békés felhasználásáról szerződést írt alá Rubio és Szijjártó Péter.

BŐVEBBEN : http://hu.euronews.com/2026/02/16/het-ev-ota-eloszor-erkezett-amerikai-kulugyminiszter-magyarorszagra

Iratkozzon fel: Az Euronews elérhető 12 nyelven