Technóval ünneplik a demokráciát a Kossuth téren
A Több Technót a Parlamentbe mozgalom szervezői délután négy órától több tucat DJ-t kértek fel, hogy töltsék meg a teret.
BŐVEBBEN : http://hu.euronews.com/2026/04/12/technoval-unneplik-a-demokraciat-a-kossuth-teren
Iratkozzon fel: Az Euronews elérhető 12 nyelven