Norwegia dołącza do francuskiego programu odstraszania nuklearnego
W środę norweski premier Jonas Gahr Støre przebywał w Paryżu, gdzie spotkał się z Emmanuelem Macronem w celu podpisania nowej dwustronnej umowy obronnej.
CZYTAJ WIĘCEJ : http://pl.euronews.com/2026/05/28/norwegia-dolacza-do-francuskiego-programu-odstraszania-nuklearnego
Zasubskrybuj nasz kanał.Euronews jest dostępny na Dailymotion w 12 językach