W kościele p.w. św. Stanisława BM we Frydmanie odbył się dru" /> W kościele p.w. św. Stanisława BM we Frydmanie odbył się dru"/>
Festiwal "Barok na Spiszu".
W kościele p.w. św. Stanisława BM we Frydmanie odbył się drugi koncert w ramach festiwalu. Wystąpił Zespół Instrumantów Dawnych INTRADA.